News

Konkurentų prastesni produktai atneša didžiulius nuostolius mūsų klientui

Širdį drasko, kai mūsų komanda sulaukia skambučio į vietos bendruomenės sporto įstaigą, kuri susiduria su problemomis dėl „naujausio LED“ sportinio apšvietimo, kurį tiekia nespecializuotas rangovas.Neseniai po trumpo montavimo laikotarpio turėjome išimti šiuos LED prožektorius iš objekto.

Bet kokiam kokybiškam LED sportinio apšvietimo įrengimui JK suteikiama visa 10 metų garantija.Visi LED prožektoriai, kuriuos tiekiame JK, yra pagaminti ES dėl rimtos priežasties... jie tarnauja ir jiems taikoma visa gamintojo garantija.

Vietiniai sporto klubai nesigundykite pigiu importu.Ilgainiui tai jums kainuos žymiai brangiau.

Šis nelaimingas klientas turi nusipirkti du apšvietimo įrenginius.Jei jie būtų mums užsakę darbą pirmą kartą, jie vis tiek džiaugtųsi be problemų sportiniu apšvietimu ir galėtų panaudoti savo ribotas lėšas kitur bendruomenės labui.

Jei turite klausimų, klausimų ar norite patarimo dėl savo sportinio apšvietimo, susisiekite su mūsų komanda, kuri mielai padės.

new
news (2)
news

Paskelbimo laikas: 2021-08-26